Plán akcí ZŠ

PLÁN AKCÍ  ZŠ 2018/2019
Září
3.9. zahájení školního roku
7.9. dopoledne se Skauty Jalubí
11.9.setkání s rodiči
26. 9. Slovácké divadlo 1. – 5. ročník   
27.9. atletický čtyřboj Polešovice
 
Říjen
11.10.sběr papíru
11.10. Dopravní hřiště 4. třída
16.10. Z farmy na náš stůl – výukový program 3.třída
17.10. Divadlo Zlín (1. představení – Jů a Hele)
17.10. Fotogra­fování – 1.třída  
18.10. Z farmy na náš stůl – výukový program 2.třída
22. 10. Návštěva Knihovny BBB + návštěva hasičů UH – 3. třída
22. 10. Dýňové odpoledne 15:00 – 17:00
24.10. Přírodovědná soutěž Staré Město 5. třída
25.10. Výukový program muzeum a knihovna BBB Uh. Hradiště – 4. třída

 
Listopad
8. 11. Výukový program Muzeum a knihovna BBB Uherské Hradiště 5. třída
bruslení
14.11. výukový program Bez vody není život    1.+4.+5. ročník
21.11. Divadlo Zlín (2. představení – Dobrodružství hastrmana Tatrmana)
22. 11. pedagogická rada
22.11. – 30.11. individuální třídní schůzky
středa 28.11. – příprava těsta 4. + 5. třída
29.11. bruslení
pátek 30.11. – pečení perníčků  8:00 – 11:40 hod  1.- 3. třída
 
Prosinec
4.12. rozsvěcování stromečku, Vánoční jarmark + dílničky
5.12. Mikuláš ve škole se SRPŠ
6. 12. Vánoce na Rochusu – 3. + 5. třída
18.12. školní kolo recitační
21.12. ukončení roku – besídky ve třídách


Leden
17.1. školení BOZ Romaněnko
24.1. pedagogická rada
25.1. uzavření klasifikace a docházky
bruslení
26.1. Maškarní ples SRPŠ
         
Únor
22. 2. kino Hvězda UH – společný film cca v 9 hod.
dle počasí uskutečníme Den na sněhu- zábavné dopoledne plné her a soutěží

Březen
návštěva knihovny
6.3. Divadlo Zlín (3. představení – Královna Koloběžka I.)
12.3. 15:30 školení První pomoc, ukončení cca. 18:00
12.3. Projekt- Škola v pohybu – 1.+2.tř.
12. 3. Halová olympiáda 1. stupně UH
12.3. okresní kolo recitační soutěže
13. 3. výukový program Recyklohraní hrou, všechny třídy postupně od 1. třídy
22.3. Matematický klokan 1. vyučovací hodina
25.3. výukový program Hasík 2.třída
    
Duben
2. 4. Autorská čtení Zdeňka Železného (1. – 5. ročník)
4.4. zápis do 1. třídy
12.4. výukový program Hasík 2.třída
16.4. Den se zahrádkáři v Jalubí – sraz 8:00 U Pavouka
17.4. Velikonoční dílničky
23.4. Den země 
23.4. pedagogická rada
25. 4. Štafetový pohár
25.4.-3.5. individuální třídní schůzky
29. 4. a 30. 4. Mc Donald´s Cup
30.4. Divadlo Zlín – 4.představení (Sněhová královna)
            
Květen
6.5. Odpoledne pro maminky
sběr
13.5. preventivní program Policie ČR – 2.+5. třída od 8:55
20.5. – Dopravní hřiště Uh. Hradiště – 4. ročník  
21. 5. Venkovní olympiáda 1. stupně
22.5.-23.5. školní výlet Praha 4. třída
27.-28. 5. školní výlet 5. třída Nová Lhota
28. 5. Školní výlet Rožnov pod Radhoštěm 1. – 3. třída
31.5. Den dětí pro MŠ – 4. třída
 
Červen
11.6. Školní výlet Milotice (2. a 3. třída)
18.6. pedagogická rada
25.6. Loučení s páťáky 



Zapojení školy do projektů:
Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...