Atletický čtyřboj v Polešovicích

Ve čtvrtek 27. 9. proběhl za účasti deseti škol atletický čtyřboj v Polešovicích. Mimo disciplíny sprint, vytrvalost, hod a skok, které každý jednotlivec absolvoval a součtem kterých pak vzešel vítěz, byly součástí závodu také štafety na 4 × 150 m. V ní se nejvíce dařilo a 3. místo pro naši školu získaly mladší dívky ve složení Nikola SKULOVÁ, Anna SMIŠTÍKOVÁ, Ivana MICHALČÍKOVÁ a Nela DOSEDĚLOVÁ. Je to skvělý výkon!

V individuálním zápolení stojí jistě za zmínku umístění v první polovině startovního pole, které mělo v každé kategorii kolem 40 členů:

MLADŠÍ DÍVKY – 7. místo I. Michalčíková, 9. místo N. Skulová, 11. místo A. Smištíková

MLADŠÍ CHLAPCI – 6. místo M. Fiala, 10. místo S. Bílý

STARŠÍ DÍVKY – 14. místo A. Balíčková, 19. místo S. Hubáčková

STARŠÍ CHLAPCI – 17. místo T. Huťka a A. Otrusina, 18. místo V. Vagunda

Všem dětem, které naši školu reprezentovaly, děkujeme za bojovnost a sportovní chování v Polešovicích!

Zapojení školy do projektů:
  Prosím čekejte...