Výukový program Z farmy na náš stůl 3. tř.

Z pera třídních reportérů:

„Akce se odehrála ve školní jídelně od 9 do 11 hodin. Zúčastnila se jí 3. třída. Byla ukončena ochutnávku pokrmů. Akci hodnotíme dobrou známkou. Příště doporučujeme pečení perníčků.“ (Vojta, Tom L., Kája)

„Rozdělili jsme se do čtyř skupinek a hráli jsme hru, pak každá skupinka nachystala svačinu. Byl to zábavný program. Doporučili bychom změnit název na Jídelní šou.“ (Anička, Nikolka, Claudie)

„Vařili jsme vločkový jogurt, mrkvovou pomazánku, chleba s máslem a solí a pití, ve kterém bylo ovoce – kiwi, jablko a hruška. Moc nás to bavilo!“ (Laura, Nela, Jan M.)

„Dnes 16. 10. jsme byli na programu u nás v tělocvičně a v jídelně – Z farmy na náš stůl. Vyráběli jsme si svačinky, které jsme pak snědli.“ (Justýna, Marek, Jakub K.)

„V tělocvičně a jídelně jsme si hráli a vařili. Vařili jsme vločky, smoothie, chleba s máslem a chleba s mrkvovou pomazánkou. Program byl ukončen dobře a hodnotíme ho také dobře.“ (Jakub M., Viktorie)

„Událost probíhala tak, že všichni nejdříve hráli hru, potom vařili a ochutnávali. Pro příště bychom doporučili vařit všechno.“ (Adéla Dost., Matyáš, Erik)

„Dělali jsme jídlo a hráli jsme hru. Rádi bychom tenhle program měli ještě jednou.“ (Ema, Adéla Dose., Jan O.)

„Odehrávalo se to tak, že první hodinu jsme hráli hru v tělocvičně o farmě, druhou hodinu jsme vařili podle receptu. Příště bychom doporučili více hodin.“ (Ivana, Jirka, Ela)

„Událost se odehrála v tělocvičně a jídelně ZŠ Jalubí a jmenovala se Z farmy na náš stůl. Účastnili se všichni ze třetí třídy. V tělocvičně se odehrála hra.“ (Iveta, Tom H., Štefan)