Vánoční halový čtyřboj

Jen pár dní před Vánoci se 19 nadšených dětí ze školní atletické přípravky vypravilo na závody do sportovní haly v Uherském Hradišti. Někteří již podruhé, jiní byli nováčky. Soutěžili ve čtyřech disciplínách - běhu na 30 m, běhu na 30 m překážek, skoku z místa a hodu tenisovým míčkem. Většinou má každý některou z disciplín silnější a daří se mu v ní více, ale k co nejlepšímu umístění bylo potřeba zvládnout všechny čtyři. Naši benjamínci to měli o něco těžší, protože byli v kategorii i s o dva roky staršími dětmi. Ale příští nebo popříští rok zase budou ve výhodě oni! Však někteří z nich správně podotýkají, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! A pořadatelé závodů nakonec odměnili všechny:-) Potěšující je, že všichni loňští účastníci si dokázali vylepšit výkon nejméně v jedné disciplíně, nejvíce bylo zlepšení znát v hodu míčkem. V první desítce se podařilo zakotvit Samovi Bílému, kterému jen o vlásek uniklo pódium, skončil na 4. místě. Viktor Malík byl ve stejné kategorii celkově sedmý.