Nabídka kroužku ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA 2019/20

Vážení rodiče,

již dva roky funguje ve spolupráci s AC Slovácká Slavia Uh. Hradiště Atletická školní přípravka Jalubí. Je určena dětem všech ročníků naší školy a zaměřuje se na všestranný pohybový rozvoj (běh, skok, hod …).

Ráda bych tuto volnočasovou sportovní aktivitu nabídla žákům i od následujícího školního roku 2019/20, proto Vás oslovuji a zjišťuji zájem.

Kroužek by měl opět probíhat ve středu (1. – 2. třída 14 – 15 h; 3. – 5. třída 15.20 – 16.20 h), buď na kulturním domě, venku v okolí školy, příp. ve školní tělocvičně. Členský příspěvek 800 Kč/školní rok.

Na základě počtu doručených návratek Vás budu informovat o tom, zda bude atletická přípravka v září 2019 i nadále fungovat.

Děkuji za Váš čas, případné dotazy ráda zodpovím.

Mgr. Monika Stindlová (trenér AŠP)

mobil 734 891 039

­ mail  monika.stindlo­va@zsjalubi.cz

PŘIHLÁŠKY JSOU K VYZVEDNUTÍ V ZŠ NEBO V MŠ.