Florbalový turnaj ČEPS CUP

Čtvrtek 28. listopadu patřil v kunovické sportovní hale florbalu žáků 1. stupně. Odehrálo se zde okresní kolo soutěže s názvem ČEPS cup. Náš tým byl určen do skupiny, kde měl odehrát čtyři zápasy. Nakonec při neúčasti jednoho družstva odehrál tři, z nichž dva kluci vyhráli (s Buchlovicemi 2:0 a s Březolupy 4:1) a v jednom remizovali (s Velehradem 2:2). Ze druhého místa tak postoupili do semifinálového boje, kde narazili na prvního z druhé skupiny  – Ostrožany a s výsledkem 0:5 nebyli spokojeni. V souboji o 3. místo pak znovu hráli s Velehradem, ale tentokrát měl soupeř více sportovního štěstí a výsledek 2:5 odsunul kluky na 4. celkové pořadí. Florbalového turnaje jsme se účastnili poprvé a výsledek i předvedené výkony jsou dobrým odrazovým můstkem do dalších turnajů a soubojů. V bráně byl výborný Jakub Otrusiník a v hřišti s celkem 8 vstřelenými brankami Matyáš Němec, 2 přidal Marek Kovařík, jednu Ondra Adámek i Jakub Hrňa, dále byli v týmu Tomáš Huťka, Tomáš Hejda, Jirka Jančář a Viktor Malík.