Vánoční halový víceboj

V pátek 20. 12. se 16 statečných zúčastnilo Vánočního halového víceboje ve sportovní hale v Uh. Hradišti. Kategorie minipřípravek a přípravek dívek a chlapců závodila v běhu na 30 m, 30 m překážek, skoku z místa a hodu tenisákem. Pro některé děti z naší školní atletické přípravky to byly úplně první závody, kategorie minipřípravek měla velký věkový rozptyl (2010 a mladší), takže se sešly třeba i čtvrťačky s prvňačkami. Ale pokud u atletění vydrží, budou i mladší jednou ve výhodě:)

V kategorii minipřípravek dívek soutěžilo 34 dívek, naši přípravku zastoupilo 7. V celkovém součtu čtyř disciplín se nejlépe umístila Amálie Bartošíková (9.) a Ema Slavíková (10.) – Ema byla 4. v hodu a Amálie 7. ve skoku. V jednotlivých disciplínách se dařilo Nikole Skulové (2. na 30m) a Carmen Kubátové (7. na 30 m).

V minipřípravce kluků jich závodilo 33, našich 5. Celkově byl Matěj Šilc 6. a Viktor Malík 7. – Viktor vyhrál překážky a Matěj byl 4. v tenisáku.

V přípravce dívek jsme měli jedno zastoupení z 21 soutěžících – Ivanu Michalčíkovou, která se umístila ve druhé desítce.

V přípravce chlapců bylo nejméně účastníků (12), za nás závodili tři kluci a skončili na 7. – 10 místě  v pořadí Ondřej Adámek, Matyáš Němec a Jan Obdržálek.

Všechny děti si za účast a snahu o co nejlepší výkon vysloužily potlesk a malou odměnu.

Děkuji všem za účast (a rodičům za obětavost a podporu) a přeji nejen jim, ale i všem ostatním členům naší přípravky a jejich rodinám DOBRÝ NOVÝ ROK 2020 a chuť atletit i dál!