Atletický čtyřboj Polešovice

Patnáct dětí reprezentovalo naši školu v pátek 23. 9. na atletickém čtyřboji v Polešovicích, kde si v kategorii mladších a starších chlapců a dívek za účasti 11 škol zasportovali ve skoku do dálky, hodu a krátkém i dlouhém běhu. Po sečtení všech čtyř výkonů vzešli medailisté a i pro naši školu to “cinklo” – bronzovou medaili se povedlo vybojovat v kategorii mladších dívek Marušce Smištíkové. 👏👏👏

Všichni naši účastníci ovšem zaslouží uznání, protože konkurence byla velká, v každé kategorii až 40 závodníků. Nejen za výkony, ale i za vzájemnou podporu a vystupování.

Společně si mimo čtyřboj děti zaběhly ještě štafetu 4 × 150 m, svůj rozběh vyhrály holky mladší i starší, radost byla veliká, nicméně nakonec to stačilo “jen” na bramborovou medaili.

Ještě jednou děkuji všem holkám i klukům za účast a rodičům za podporu a spolupráci! M. S.