Polešovický atletický čtyřboj

V pondělí 25. září jsme se poněkolikáté zúčastnili atletického čtyřboje v Polešovicích, tentokrát i za účasti českého atleta Filipa Sasínka a maskota – zajíce Atíka. V celkovém součtu bodů za čtyři disciplíny (běh 50 m a 300 m, skok do dálky a hod) se letos dařilo nejlépe našim dívkám – stříbro si odvezla Carmen Kubátová (starší kategorie) a bronz Sofyia Čupak (mladší kategorie). V TOP 10 se ještě umístili B. Dobešová, A. Bartošíková, J. Prokop a T. Dobiáš. Za účasti téměř 40 dětí v kategorii se neztratili ani ostatní naši žáčci, výborně naši školu reprezentovali.

Všichni si také zaběhli doplňkově štafetu na 4×150 m, kde se skvěle dařilo starším holkám – zaslouženě si odvezly pohár za 1. místo. Starším klukům a mladším dívkám utekly stupně vítězů jen o fous, skončili čtvrtí.