Plán akcí MŠ

ZÁŘÍ:

3. 9. Zahájení školního

4. 9. 15:30 třídní schůzky
11. 9. Společná vycházka k mlýnu (dle počasí)

13. 9. 8:15 Divadélko Hodonín ,,Krtek a myška“ (děti přiveďte do 8:00)
 

Vystoupení pro důchodce (vybrané děti z Berušek)

                               

ŘÍJEN:

4. 10. Drakiáda (dle počasí)

8. 10. 10:00 Divadlo Truhlík a Truhlička (hygienické návyky, stolování)

23. 10. Výukový program –POLY tvoří s materiály (předškoláci)

Vítání občánků

 

LISTOPAD:

5. – 9. 11. Strašidelný týden

12. 11. Planetárium
23. 11. Vítání občánků

27. 11. Muzikoterapie (děti přiveďte do 8:00)
 


PROSINEC

4. 12. Rozsvěcování vánočního stromu u OÚ, jarmark a dílničky
 

5.12. Mikuláš v MŠ (dopoledne)
6. 12. Pečení perníčků ve třídách (dopoledne)
 

6. 12. 15:30 Vánoční odpoledne s rodiči ve třídě Berušek

10. 12. 15:30 Vánoční odpoledne s rodiči ve třídě Modrásků

11. 12. 15:30 Vánoční odpoledne s rodiči ve třídě Žluťásků

17. 12. 9:30 Loutkové divadlo – Vánoční pohádky 
 


LEDEN

Návštěva předškoláků v základní škole

Konzultace s rodiči předškolních dětí (dle rozpisu)
 

16.1. Sněhové hrátky – společné hry ve sněhu, bobování (dle počasí)

28.1. Divadlo – Zimní radovánky Veverky Zrzečky
 

 

ÚNOR

13. 2. Divadlo z Truhlice – téma hygiena (děti přiveďte do 8:00)
 

17. 2. Vystoupení pro zahrádkáře

21. 2. Karneval


BŘEZEN

7. 3. Plavání

14. 3. Plavání

20.3. Vítání jara (dopoledne)

21. 3. Plavání

28. 3. Plavání

Návštěva knihovny v Jalubí



 

DUBEN

1. 4. Kouzelník Tom

4. 4. Plavání

4. 4. Zápis do ZŠ

10. 4. Fotografování tabla (předškoláci, dopoledne)

11. 4. Plavání

15. 4. Velikonoční tvoření s rodiči (14:30 – 15:30)

16. 4. Slovácká přehlídka Mateřinek

23. 4. Den Země se skauty (dopoledne)

25. 4. Plavání

30. 4. Rej čarodějů a čarodějnic (dopoledne)
 


 

KVĚTEN

2.5. Plavání

2. 5. Divadlo Šikulka
 

6. 5. Den matek (spolupráce se ZŠ)

9.5. Plavání

9.5. Zápis do MŠ (10:00 – 15:00)

9.5. Den otevřených dveří (8:00 – 11:00; 13:00 – 15:00)

14. 5. Třídní fotografování

16. 5. Plavání

20. 5. Výlet – Selský domek Kněždub – program Zvířátka na statku

23. 5. Plavání

30. 5. Plavání

31. 5. Den dětí (spolu se ZŠ)

 

ČERVEN

4. 6. Sportovní hry dětí v UH

6. 6. Plavání

11.6. Zpívánky (děti přiveďte do 8:00)

12. 6. Rozloučení s předškoláky

13. 6. Plavání

14. 6. Vítání občánků

17. – 21. 6. Barevný týden

20. 6. Poslední plavání

Zapojení školy do projektů:
Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace
  Prosím čekejte...