Ovoce do škol

Cílem projektu Ovoce a zelenina do škol je podpora zdravé výživy a zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny. Tento projekt je určen žákům základních škol, včetně přípravných tříd základních škol nebo přípravného stupně základních škol speciálních.

Mléko do škol

Cílem projektu Mléko do škol je podpora zdravé výživy a zvýšení spotřeby mléka a mléčných výrobků. Tento projekt je určen žákům základních škol, včetně přípravných tříd základních škol nebo přípravného stupně základních škol speciálních.

Recyklohraní

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

Vzdělávání s radostí

Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I

Edison

Projekt EDISON spojuje mladé lidi odlišných kultur a národností, aby se seznámili se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích a stali se tak generací, která prolomí prohlubující se mezikulturní bariéru.

Nadace SYNOT

Nadace SYNOT (dříve Nadace Děti – kultura – sport) je první a jedinou nadací svého druhu ve Zlínském kraji. Svou činnost zahájila v létě roku 2000. Jak plyne z jejího původního názvu, vznikla především z potřeby pomáhat dětem a mládeži v našem regionu. Postupně však svou činnost rozšířila na území celé České republiky.

Zobrazit
Zapojení školy do projektů:
  Prosím čekejte...