Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

Vzdělávání s radostí

Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I

Mléko do škol

Cílem projektu Mléko do škol je podpora zdravé výživy a zvýšení spotřeby mléka a mléčných výrobků. Tento projekt je určen žákům základních škol, včetně přípravných tříd základních škol nebo přípravného stupně základních škol speciálních.

Zobrazit

Cílem projektu Ovoce a zelenina do škol je podpora zdravé výživy a zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny. Tento projekt je určen žákům základních škol, včetně přípravných tříd základních škol nebo přípravného stupně základních škol speciálních.

Edison

Projekt EDISON spojuje mladé lidi odlišných kultur a národností, aby se seznámili se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích a stali se tak generací, která prolomí prohlubující se mezikulturní bariéru.

Nadace SYNOT

Nadace SYNOT (dříve Nadace Děti – kultura – sport) je první a jedinou nadací svého druhu ve Zlínském kraji. Svou činnost zahájila v létě roku 2000. Jak plyne z jejího původního názvu, vznikla především z potřeby pomáhat dětem a mládeži v našem regionu. Postupně však svou činnost rozšířila na území celé České republiky.