Krajský přebor přípravek Uh. Hradiště

18 dětí z naší přípravky absolvovalo ve čtvrtek 13. 6. na Městském atletickém stadionu Dany Zátopkové v Uh. Hradišti v parném počasí atletický čtyřboj – běh na 50 m, skok daleký, hod míčkem a běh na 200, př. 300 m. Někteří poprvé, jiní mohli porovnat své výsledky s výkony ve Zlíně z před 14 dnů, kde bylo naopak velmi chladno a deštivo. Tam se ale běželo 60 m. Při vyhlašování byla vyhodnocena každá disciplína zvlášť.

Byla zde zařazena i speciální kategorie, ročník 2012 a mladší, kde jsme měli jedno zastoupení. Tomáš Dobiáš v sestavě pěti hochů byl bezkonkurenčně nejlepší a získal čtyři zlaté medaile. Super, Tome!

Děti věřily i v další umístění na stupních vítězů, protože podávaly výborné výkony, nakonec se to podařilo Viktorovi Malíkovi, který dosáhl na 3. místo v běhu na 200 m. Výborně, Viki!

Kousíček od medaile byli a ceněného pořadí dosáhli:

Nikola Skulová (4. místo běh 50 m – minipřípravka dív­ky)

Matěj Šilc (4. místo skok daleký – minipřípravka ho­ši)

Matěj Šilc (4. místo hod míčkem – minipřípravka ho­ši)

Patrik Botek (4. místo běh 50 m – minipřípravka ho­ši)

Ema Slavíková (5. místo hod míčkem – minipřípravka dív­ky)

Nikola Skulová (5. místo skok daleký – minipřípravka dív­ky)

Patrik Botek (5. místo běh 200 m – minipřípravka ho­ši)

Viktor Malík (6. místo běh 50 m – minipřípravka ho­ši)

Na podrobné výsledky se můžete podívat zde:

VŠICHNI NAŠI MALÍ ATLETI SI ALE ZASLOUŽÍ POCHVALU ZA BOJOVNOST A REPREZENTACI! NĚKTERÉ KATEGORIE BYLY POČETNĚ VÝRAZNĚ OBSAZENÉ (přípravka dívky téměř 50 závodnic, ostatní kategorie kolem 30).