Zahájení školního roku ZŠ

3.9.- 4.9.  7:55 – 9:40

5.9. – 6.9. výuka dle rozvrhu

Školní jídelna

Žáci, kteří se v minulém školním roce stravovali ve školní jídelně jsou od 3.9. automaticky přihlášeni.

Svačinky budou vydávány od 9.9. v případě, že bude přihlášeno nejméně 30 dětí. Cena svačiny je 10 Kč. Svačinky je nutno nahlásit nejpozději do 5.9. vedoucí ŠJ email: jidelna@zsjalubi.cz nebo telefonicky 607 023 8­81.

Zvažte, prosím, přihlášení ke svačině. Vzhledem k velkému plýtvání v minulém školním roce, platí, že dítě, které má svačinu přihlášenou, ji musí sníst. Svačinu je možno odhlásit dle jídelníčku.

1. třída – přihlášení proběhne 2. září ve školní jídelně u vedoucí školní jídelny Hany Malované.

Školní družina

Děti, které jsou přijaty do školní družiny, zahajují 3.9. dle zápisního lístku. Pokud není doplněný čas odchodu, je nutno doplnit u vychovatelky ŠD, jinak odchází děti po skončení provozu 15:30.

V případě změny je nutno dokládat omluvenky již od 3.9.

1. třída – docházku domluví zákonní zástupci 2.9. s paní vychovatelkou Jitkou Dančákovou.

Kateřina Kuntová