Kouzelník Waldini

Sem napište text

Ve středu 12.2. k nám dorazil kouzelník Zděněk Waldini se svou ukázkou moderní magie. Kouzlení začal se sáčkem, který otáčeli Radimek a Dominiček a hledali v něm kuličku. Pak pomocnice Bára počítala na tácku koruny, které se záhadným způsobem rozmnožovaly. Holubička z papíru najednou ožila a vznášela se nad námi. Také krabice nejprve skrývala šátky, ale poté z ní vyskočil bílý králíček. A toho děti odměnily velkým potleskem. Nechyběli králíci z klobouku, kteří neustále měnili barvu. Na závěr Ondra pilot letěl letadlem a letuška Sofča vyskakovala z hořícího letadla. Jenže padák neboli deštník byl proměněn v šátky vlající na kostře děštníku. Občas to bylo napínavé, hodně překvapivé, rozzářené tváře dětí byly důkazem, že kouzlení se jim moc líbilo.