MASKOT ATÍK MÍŘÍ DO JALUBÍ

DOBOJOVÁNO, aneb skončila nám výzva POJĎTE S NÁMI DO TOHO!

Od pátku 15.1. si děti, rodiče, prarodiče a trenéři zapisovali své kilometry zdolané v chůzi nebo běhu. Nejdůle­žitější byla radost z pohybu a společně strávený čas sportováním. Velkou zásluhu na zápolení v oddílech mají i trenéři, kteří se stali na měsíc motivátory pro své kolegy i děti s jejich rodiči.

Zajíc Atík celou soutěž bedlivě sledoval, podporoval snažení dětí i dospělých a sám šel příkladem. Za měsíc ušel krásných 88,5 km. Nejvíce se ale těší, za kým se pojede podívat do oddílu na trénink!

A jak soutěž dopadla? Kdo zdolal nejvíce společných kilometrů?

3224 ÚČASTNÍKŮ

63 oddílů

1613 dětí, 1611 dospělých osob

CELKEM 415 328,2 kilo­metrů