Beseda s atletkou Eliškou Martínkovou

Ve středu 15. září se v naší škole uskutečnila dlouho očekávána beseda s úspěšnou českou atletkou – závodní chodkyní Eliškou Martínkovou.

Účast této 20leté sportovkyně zajistily děti z atletické přípravky svým výsledkem v soutěži už koncem loňského školního roku, ale kvůli vytíženosti Elišky k ní mohlo dojít až nyní.

Medailistka z juniorského mistrovství Evropy (stříbro), mistrovství světa (bronz) a juniorského šampionátu družstev (zlato) s sebou přivezla ukázat všechny tři své doposud nejcennější medaile, děti si je mohly opatrně prohlédnout nebo i pověsit na krk. Dozvěděli jsme se hodně informací jak o závodní chůzi, tak o sportovkyní, děti měly spoustu dotazů.

Jednotlivé třídy si potom s Eliškou vyzkoušely chodecké tréninkové aktivity, odměnou jim byla kartička s podpisem na památku.

Po závěrečném focení byl i náš host odměněn – památníkem s obrázky a věnováním od všech dětí naší školy.

Setkání to bylo moc příjemné.

Na dálku budeme držet palce a fandit při dalších závodech, které má ve svých plánech!